KOORDYNATORZY ESN UŁ

ALEKSANDRA NARÓG: Na co dzień studiuje i pracuje do tego dochodzi aktywne działanie w ESNie. Mimo krótkiej działalności szybko idzie do przodu. Zaczęła dopiero w tym roku chociaż mentorem była już wcześniej. Aktualnie koordynuje Project Mentor. Wie, że zdobędzie tu doświadczenie, które przyda się nie tylko w życiu zawodowym. Podchodzi do wszystkiego z dystansem i humorem.

JAKUB KASPRZYK: Dawno, dawno temu w odległej uczelni … Nastał czas walki o licencjat. Statki profesorów i doktorów atakują z ukrytej bazy i odnoszą pierwsze zwycięstwa w tej wojnie. Skradł tajne akta z ESN, do których przekonała go Marta (tak ta niżej), z której dowiedział się jak świetna jest to organizacja mimo ich planów na budowę gwiazdy śmierci. Ścigany przez agentów zagranicznych Erasmusów, ale zawsze gotowy do pomocy.

MARTA JÓŹWIAK: Ma 21 lat, Studiuje Logistykę na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym na Uniwersytecie Łódzkim. W tym roku pisze licencjat. Uwielbia poznawać nowe kultury i języki. W czasie wolnym lubi grać w gry i oglądać anime (zwykłe seriale też wchodzą w grę). W ESN jest od października 2019 i to największe i najcudowniejsze wyzwanie w jej życiu.  W ciągu 2 miesięcy została obdarzona dużym zaufaniem i została jej powierzona funkcje koordynatora sporu oraz partnership menagera. To zaufanie napędziło ją do tworzenia wielu eventów oraz nowych pomysłów.